Kutsikad

  

 Kutsikad on leheküljel vanuse järjekorras, vanemad eespool. 

Kennelis WGF Black Rockit sündisid 09.11.2021.a. berni alpi karjakoera kutsikad, 1 isane ja 1 emane

Isa: C.I.B., Balt JW13, He JW13, FIN JW13, EST JCH, LVA JCH, BLR CH, EST CH, FIN CH, LVA CH, LTU CH, BALT CH, EST W15, RUS CH, RKF CH, TLN WCup16, TLN W16

Ridon Hennet Nielsen , HD-A/A ED-1/0

Ema: EST JW17, EST JCH, LTU JCH, LTU W18, EST CH, FIN CH, LTU CH, LVA CH, BALT CH, BLR CH, Baltic Sennenhund Winner 2019

WGF Black Rockit Bandora, HD-A/A ED-0/0, DM N/N (exon 1), histiocytic sarcoma index B

Lisainfo +372 5167268, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 
 
Enne, kui otsustad kutsika kasuks, soovitame lugeda infot siit

NB! Uuri alati enne kutsika ostmist, eriti kui leiad kutsikakuulutuse kusagilt kuulutusteportaalist või ajalehest, kas huvi pakkuva pesakonna vanematel on olemas ametlikud terviseuuringute tulemused. Kahjuks on Eestis praegu müügil kutsikaid, kellel kas ühel või lausa mõlemal vanemal ametlikud terviseuuringute tulemused puuduvad.
See võib tähendada seda, et tegelikult on uuringud küll tehtud, kuid tulemused olid nii halvad, et neid eelistatakse mitte avaldada. Soovitame hoiduda selliste kutsikate ostust - odav ostuhind ning puudulik info vanemate HD/ED jm kohta võib tähendada edaspidiseid väga suuri väljaminekuid arstiabile, ravimitele, toidulisanditele ja liigeseoperatsiooni(de)le.
ESAKTi lehel avaldame kuulutusi, kus mõlemal vanemal on ametlikud düsplaasiauuringute tulemused ning vähemalt üks positiivne näitusehinne.

 


 

Tõuühingu liikmetele on kuulutuste avaldamine siin lehel tasuta. Mitteliikmetele: 10 € kuu.

Kuulutuse tekst ja vajadusel maksekorralduse koopia saada aadressile esakt ät esakt.eu

Avaldame infot vaid nende pesakondade kohta, mis vastavad kehtivale EKL Tõuraamatumäärusele. Lisaks peab pesakonna mõlemal vanemal olema ametlik HD/ED uuringutulemus (HD-A;B;C ja ED-0;1) ning vähemalt üks positiivne näitusehinne (beebi- ja kutsikaklassi hindeid ei arvestata). 

Berni alpi karjakoerte osas avaldame teateid vaid Eesti Kennelliidus (FCI) registreeritavate pesakondade kohta.

Kuulutusi hoitakse üleval 1 kuu alates avaldamise päevast ning seejärel kustutatakse, kui kuulutaja ei ole teatanud soovist kuulutust pikendada.